06 مه
چوب یکی از پنج عنصر فنگ شویی است. هر عنصر از جمله چوب باید به طور صحیح و متعادل در فضای خانه یا محل کار برای جریان مطلوب انرژی مورد استفاده قرار گیرد. به حداکثر رساندن نحوه استفاده از عناصر چوبی در خانه یا فضای کار می تواند این جریان انرژی را بهبود ببخشد.

صفات عنصر چوب در فنگ شویی

چوب دارای صفات یانگ ( مردانه ) و صفات یین ( زنانه ) است که با آغاز فصل بهار و آغاز جدید رشد طبیعت انرژی بیشتری را به همراه دارد. مبلمان چوبی بدون شک شادابی و نشاط را به ارمغان می آورد.

عنصر چوب برای خانه های گرمسیری بسیار مناسب است. پس از تعیین گزینه های مناسب برای دکوراسیون خانه یا محل کار و تهیه آنها، باید فضای مناسب را نیز برای چیدمان مشخص نمایید. برای انرژی بخشیدن به فضاهای مختلف باید چیدمان به صورت درستی انجام گیرد.

یکی از موارد بسیار مهم در استفاده از المان های اتاق خواب عدم استفاده از پلاستیک و فلز است. سعی کنید در فضای استراحت خود از المان های چوبی و دکوراسیون چوبی بهره ببرید. این امر باعث می شود تا انرژی بهتری را در این فضاها دریافت کنید.

رنگ چوب و دکوراسیون چوبی نیز تاثیر زیادی بر روحیه شما و همچنین شادابی خانه دارد. سعی کنید از رنگ های ملایم و روحیه بخش استفاده کنید. ما در آرون تلاش نمودیم تا با ترکیب رنگ های آرامش بخش، علاوه بر زیبایی بیشتر به فنگ شویی نیز کمک نماییم.

 

 

دیدگاه بگذارید